info@albamentoralapitvany.hu

Részmunkaidő

Fizetés:

Fix - havi

Partnerünk részére megváltozott munkaképességű vagy 18. életévét betöltött sajátos nevelési igényű munkatársat keresünk takarító munkakörbe. Foglalkoztatás részmunkaidőben, heti 30 órás munkaviszony keretében.

Munkaidő: váltóműszak délelőtt-délután

Keresett létszám: 1 fő
Munkavégzés kezdete: 2024. március 01.

Feladat:
Kereskedelmi áruház eladótere és szociális helyiségeinek takarítása

Jelentkezés feltétele:
A megváltozott munkaképességet vagy sajátos nevelési igényt igazoló dokumentumok
Min. 8 általános iskolai végzettség

Amit tudnak biztosítani:

• biztos jövedelem, havi fix fizetés + cafetéira + munkába járás támogatása
  • megbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezik.
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatsz
  • Befogadó, támogató munkakörnyezet

Alapítványunk által biztosított szolgáltatás:
• rehabilitációs szolgáltatások biztosítása (mentori támogatás, segítség az egészségügyi, munkaügyi és szociális ügyekben)
Jelentkezés telefonon a +3630 598-3806 -os számon munkaidőben, vagy az info.albamentor@gmail.com email címen.

Az állásportál üzemeltetője az Alba Mentor Humán Szolgáltató Alapítvány munkaerőközvetítő. Magánmunkaközvetítői engedélyszám: FE/12/10329-2/2022.