Munkaerőpiaci mentor állás

Foglalkoztatás helyszíne:

Székesfehérvár

Munkaidő:

Részmunkaidő

Fizetés:

Fix - havi

Megváltozott munkaképességű munkatársat keresünk felső vagy középfokú végzettséggel mentori feladatok ellátására részmunkaidőben.

Elvárás: megváltozott munkaképességűekkel vagy szociális területen szerzett tapasztalat.

Munkaköri feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel, információnyújtás az ügyfelek számára a társadalmi szervezet szolgáltatásairól, a jelentkezők igényeinek felmérése.
  • Az ügyfél útjának koordinálása a munkaerő piaci, rehabilitációs szolgáltatások igénybevétele során,
  • Egyéni tanácsadás: álláskeresési -, pályaorientációs -, motivációs -, munkavállalási tanácsadás, szociális ügyintézés segítése,
  • Adminisztráció folyamatos, rendszeres vezetése, ügyfélmappák vezetése.
  • Statisztikai adatok nyilvántartása
  • Álláskeresést segítő ügyintézés, segítségnyújtás álláskeresésben, egyéni konzultáció, illetve csoportmunka keretében,
  • Ügyfelek tájékoztatása a munkalehetőségekről, az ajánlott munkakörben végzendő tevékenységek jellegéről,
  • Adatok rendszeres karbantartása, számítógépes nyilvántartás vezetése,
  • Mentorálás és után követés.

Az állásportál üzemeltetője az Alba Mentor Humán Szolgáltató Alapítvány.

Állásközvetítő a Pannonjob Humán Szolgáltató és Tanácsadó Kft. Munkaközvetítői engedélyszám: 4376-4/2003.

További információ az aktuális állásokról a kapcsolat menüpont alatt.